Hakkimizda-1170x400

MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞMAK

AYK Yazılım çalışmış olduğu müşterilerin kurum kültürü ve felsefelerine her zaman uygum sağlamayı temel prensip olarak benimsemiştir. Müşterilerimizin yapısına uygun olarak çözümler sunmak, projeler geliştirmek ve sonuçlandırmak ilk hedefimiz olmuştur.

SONUCA YÖNELİK OLMAK

Proje metedolojimiz; İnsan faktörü ile başlayıp, bir süreç içerisinde ilerleyip bu süreçte teknolojiyi kullanmaktır. Müşterilerimize İnsan-> Süreç-> Teknoloji metodolojisinde kaynak yönetimi, süreç belirleme ve projelendirme sonrasında bu süreçleri destekleyecek teknolojik destek sunarak her zaman sonuca odaklı bir yapının kurulmasını sağlamaktadır.

PROFESYONEL EKİP İLE ÇALIŞMAK

AYK Yazılım bünyesindeki danışmanlar, yazılımcılar, sistem analistleri ve güvenlik uzmanları sürekli kendilerini geliştirmektedir. Müşterilerimize en etkin çözümü en uygun şartlarda sunmak için ekibimiz sürekli olarak sertifikasyon, kurs ve eğitimler ile beceri ve bilgi seviyesini arttırmaya yönelik faaliyetlerde bulunmaktadır. AYK Yazılım gün geçtikçe kadrosunu bilinci bir şekilde büyütmekte ve hizmet kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalarına devam etmektedir. Akademik olarak ta desteklenen AYK Yazılım çeşitli üniversitelerden öneli destekler almaktadır.

GÜVENİLİR OLMAK VE GİZLİLİK

AYK Yazılım faaliyetleri ve firma profili gereği tüm müşterilerimizin bilgilerini gizli tutmakta, proje bitiminde gerekli olmayan tüm dokümanları en güveniliri yöntemler ile emha etmektedir. Müşterilerimizin bilgileri firma bünyesinde “Bilmen gerektiği kadarını bil” güvenlik kuralı ile paylaşılır. Amacımız müşterilerimizin tam güvenini kazanmaktır.

YENİLİKLERE AÇIK OLMAK

AYK Yazılım gelişen global dünyada bir yarış içerisindedir. Firma çalışanlarımızın çeşitli ulusal ve uluslararası bilgi güvenliği sitelerine, önemli şirketlerin/üreticilerin özel haber alma listelerine, ulusal ve uluslararası dergilere abonelikleri bulunmakta, yeni çıkan teknolojileri uygulayabilecekleri bir laboratuar ortamı bulunmaktadır. AYK Yazılım ulusal ve uluslararası standartları müşterilerimizin kurum yapısına en iyi şekilde uyarlayarak büyük değer artışları kaydetmekte, müşterilerimizin maddi kayıplarını azaltmakta, operasyonlarının etkinliğini arttırmakta, müşterilerinin memnuniyetlerini maksimize etmekte ve hizmet verdiğimiz tüm kurumların hayatlarını kolaylaştırmaktayız.

Neden Netsis?

  • Müşteri memnuniyeti ve mükemmeliyetçilik ilkesi
  • Kurumsal müşteri ve uluslararası uygulama deneyimi
  • Türkiye çapında, sertifikalandırılmış 1000`i aşkın ERP danışmanı desteği
  • Tüm Türkiye`de yaygın iş ortağı örgütlenmesi
  • Kolay kullanım, hızlı uyarlama
  • Diğer yazılımlar ile çevrim içi ve gerçek zamanlı (on-line – real-time) çalışma esnekliği
  • Proje geliştirme ve yönetiminde uluslararası standartlarda yöntem ve analizlere dayandırma
  • Kullanıcı isteklerini değerlendirilme ve genelleştirilme çalışmalarının sürekliliği
  • Yerel çözüm, destek hızı ve mevzuat uygunluğu
Sohbete Başla
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabilirim.